Chalupa nabízí:

Chalupa k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 9 osob ve 3 ložnicích.

Ložnice a pokoje: V chalupě je 9 lůžek. V samostatné ložnici je manželské dvojlůžko a lůžko. V místnosti, kde je TV jsou další dvě lůžka a dvoulůžko. V přízemí se nachází kuchyň, soc. zařízení a světnice s velkým rozkládacím stolem. Zde je opět postel - možno rozložit (2 lůžka).

Sociální zařízení: Sociální zařízení je v přízemí. Sprcha, umyvadlo, WC, pračka. Teplá voda je zajištěna el. bojlerem.

Vytápění: Chalupa je vybavena krbovými kamny na dřevo s teplovodním výměníkem, který je napojen na ústřední vytápění. V koupelně je navíc el. koupelnový žebřík.

Doprava a parkování:  Parkování je možné na soukromém pozemku přímo v objektu. Vjezd do dvora je z místní komunikace.

 

Vybavení chalupy:

Vnitřní vybavení chalupy – ve světnici je velký stůl a krbová kamna, která dokreslují atmosféru této místnosti. Světnice slouží také jako společenská místnost a jídelna.

V přízemí je prostorná kuchyň s malou komorou. Kuchyň je plně vybavena kuchyňským nádobím, vč. myčky na nádobí, lednice s mrazákem, varné desky, el. trouby, rychlovarné konvice a konvektomatu. Na chodbě mezi světnicí a kuchyní je soc. zařízení a dřevěné schody, které vedou do patra. V patře je samostatná ložnice a otevřený prostor, kde je TV + satelit.

Vnější vybavení chalupy – dominantní je venkovní pergola s dřevěným ochozem a velkým krbem, celá pergola je zastřešena. Pro letní večery ideální k posezení s přáteli. K chalupě patří pozemek, který je oplocen. Na zahradě je bazén, chatička s dětským koutkem (pískoviště, skákadla, psací tabule, míče a jiné hry), velká trampolína s ochranou sítí a venkovní posezení pod slunečníkem.

 

Stravování:

Stravováné je výhradně vlastní. V objektu je kuchyň vybavena veškerým potřebným vybavením. Ve vesnici je malý obchod a hospoda. Širší výběr potravin pak v nedaleké Jistebnici (4 km), v Táboře (10 km), či v Milevsku (10 km).

 

Světnice:

Koupelna:

Kuchyně:

Ložnice:

Kontakt

Chalupa Padařov

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode